piątek, 30 lipca 2010

Wśród liści

Jaki to luksus móc wyjść przed dom i bez dziwnych spojrzeń przechodniów robić blogowe zdjęcia- niestety to nie mój ogród, tylko teściów. Mam nadzieję, że kiedyś zrobię sesję i w swoim własnym:)
Wizyta u teściów zaowocowała nie tylko zdjęciami- dostałam maszynę do szycia, której mama męża już nie używa. Nie muszę pisać jaką radość mi sprawiła, ale i obawę, ponieważ nigdy na maszynie nie szyłam. Na razie będzie mi służyła do drobnych poprawek lumpeksowych zdobyczy, ale z czasem kto wie…może porwę się na uszycie czegoś samodzielnie. W związku z tym mam do Was wielką prośbę, gdybyście mogli mi polecić jakieś kursy internetowe lub ciekawe strony dla bardzo początkujących będę wdzięczna.


Od x


Od x


Od x


Od x
W sesji towarzyszył nam dzielnie kot sąsiadów, który usilnie starał się znaleźć
na pierwszym planie


Od x

Dress, biker shorts- H&M
Sweater- second hand
Bag- Vintage Style
Shoes- no name
Necklace- made by me

9 komentarzy:

 1. Gratuluję maszyny! Sama bym jakąś przygarnęła! Fotki z kotkiem podobają mi się najbardziej :)
  p.s. Fajna torba :)

  OdpowiedzUsuń
 2. torba boska! raczej żadnych stron Ci nie polecę, najpierw muszę sama znaleźć jakąś maszynę;)

  OdpowiedzUsuń
 3. super zestaw,inspirujący !

  nie uwierzysz,ale doslownie minutę temu powiedziałm do mojego R- chcialabym mieć własną maszyne..../bo jedną mamy w domu,lecz nie jest moja /
  ha,ha...więc zazdroszcze Ci,czekam na pierwsze sukcesy krawieckie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wyglądasz uroczo! Dostałam starą maszynę do szycia parę miesięcy temu i brakuje mi nauczyciela;)Uwielbiam robić zdjęcia na własnym terenie, jestem wtedy najbardziej wyluzowana:)

  OdpowiedzUsuń
 5. hahaha kot jest dobry :)hmm nie wiem czy nie mając pojęcia o szyciu umiałabym się nauczyć z internetu, ale wpisując hasło szycie znajdziesz dużo ciekawych stron polecam też Burdę - do kupienia w każdym kiosku - mają serię szycie krok po kroku. Życzę powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 6. caly zestaw mnie zachwycil, jest bosko,a torba cudowna!!

  http://laughing-in-the-purple-rain.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. świetny zestaw, torebka cudna

  OdpowiedzUsuń
 8. Co jakiś czas pojawia się magazyn Burda dla początkujących :) Oczywiście możesz kupić od razu tą dla zaawansowanych, szycie wydaje się tylko takie trudne, na pewno sobie poradzisz :)

  OdpowiedzUsuń