niedziela, 8 listopada 2009

Spotkanie w Levi's

W sobotę zostałyśmy zaproszone do siedziby firmy Levi’s, gdzie miałyśmy okazję obejrzeć i poprzymierzać nowe modele spodni, które wejdą do sklepów dopiero w przyszłym roku. Dziewczyny z Levi’sa chciały poznać nasze zdanie na temat ubrań ich firmy, dowiedzieć się co byśmy chciały zmienić lub poprawić. Miałyśmy parę uwag, które, mam nadzieję, przydadzą się firmie i klientom. Powiem szczerze, że dawno do Levi’sa nie zaglądałam, bo ich spodnie bo kojarzyły mi się z klasycznym, bezpiecznym krojem, bez większego polotu, które nosi się latami i muszę przyznać, że zmieniłam zdanie, na wiosnę szykuje się dużo naprawdę ciekawych i świetnie leżących modeli dżinsów.

Last Saturday we were invited to the Levi's company, where we had a chance to see new models of jeans and try on trousers that will come to stores in next year. Girls from Levi's wanted to know our opinion about the clothes of their company, find out what we want to change or improve. We had a few comments, which I hope, will be useful to the company and customers. I haven’t been to Levi’s store for a long time, because their pants I associated with the classic, safe cut, without much fashion, which you wearing for years. I have to admit that changed my mind, next spring you will find in Levi’s a lot of really interesting and great looking jeans.
.
Image and video hosting by TinyPic
.
Nauka prawidłowego mierzenia się przed zakupem spodni
Image and video hosting by TinyPic
.
Gospodynie spotkania:)
Image and video hosting by TinyPic
.
Image and video hosting by TinyPic
.
Zdjęcie klasowe
Image and video hosting by TinyPic
,
Kurtka/ jacket- Mango
Szorty/shorts- Vero Moda
Sweter/sweater- sh
Buty/shoes- lokalny sklep/ local store
.
Zdjęcia dzięki uprzejmości Zulki

6 komentarzy:

 1. Nie mogłam sie napatrzec na tę Twoja kurtke inie zdążyłam Ci powiedzieć jak mi sie podoba :-)), co teraz czynię. Bomba! Fajnie,że znów sie spotkałyśmy.
  Buziak

  OdpowiedzUsuń
 2. Miło, że mogłyśmy się spotkać;)
  dodajemy do linków!!

  OdpowiedzUsuń
 3. zazdroszczę spotkania, fajnie !

  OdpowiedzUsuń
 4. Strasznie dziękuję za miłe słowa:)))
  Mi również było bardzo miło!!! I zgadza się z Zulką kurtka świetna. Dla mnie Twoje botki także są mistrzowskie. brawo za styl.

  OdpowiedzUsuń
 5. zazdroszczę spotkania:) masz bardzo fajną kurtkę

  OdpowiedzUsuń
 6. Rewelacja:) Może takie spotkania będą kiedyś w Poznaniu:)
  Pozdr!

  OdpowiedzUsuń